Nabídka služeb

Malování

Jestliže si nevíte rady s výběrem barvy nátěru, rádi Vám poradíme. Již jsme vymalovali desítky prostor. Sledujeme módní trendy, ale také poradíme, jaká barva bude pro Vaši místnost praktická. Vy jen připravíte pokoj tak, že vyklidíte nábytek, nebo jej naskládáte tak, aby mohl malíř pokojů pohodlně pracovat. Jinak se o vše postaráme. Zakryjeme podlahy a nábytek, oškrábeme starou malbu, je-li to potřeba. Po skončení malování po sobě uklidíme všechny hrubé nečistoty – nemusíte se bát, že po sobě zanecháme spoušť. Pracujeme rychle, kvalitně, čistě. Přesvědčte se sami.

Nabízíme malování vysokotlakým stříkacím strojem STORCH Airless.

Komplexní úklid bez starostí

Naše společnost poskytuje kompletní servis pro úklid komerčních a soukromých prostor. Zajišťujeme veškeré úklidové práce v administrativních, skladových, výrobních prostorách a domácnostech. Našim zákazníkům poskytujeme pravidelný i jednorázový úklid. V rámci pravidelného denního úklidu zajišťujeme i hygienický a desinfekční servis.

Kompletní portfolio služeb poskytujeme na profesionální úrovni za použití špičkové techniky. Naši zaměstnanci jsou pečlivě prověřeni a průběžně kontrolováni. Veškeré služby zajišťujeme rychle a kvalitně s důrazem na individuální přístup.

Cena

Pro přesnější určení celkové ceny za malování bytů musíme dané prostory vidět a znát rozměry a výšku místností bytů nebo kanceláří. Způsob výpočtu plochy a nejpoužívanější pracovní postupy jsou v ceníku. Zaměření a vypracování nabídky je zdarma. Nabídnutou cenu vždy dodržujeme, pouze v nepředvídatelných případech se mohou vyskytnout vícepráce, které vždy konzultujeme se zákazníkem.

Byt 1+1Byt 2+1Byt 3+1Program zahrnuje
Standard
od 13 700,- Kč
Standard
od 16 700,- Kč
Standard
od 19 700,- Kč
- vymalování bytu barvou s nižším stupněm bělosti
Komfort
od 15 700,- Kč
Komfort
od 18 700,- Kč
Komfort
od 21 700,- Kč
-vymalování bytu barvou s vyšším stupněm bělosti
- oprava prasklin vytmelením
- zakrytí nábytku
Exclusive
od 19 700,- Kč
Exclusive
od 22 700,- Kč
Exclusive
od 25 700,- Kč
- vymalování barvou s vyšším stupněm bělosti
- vymalování barvou s barevným odstínem na přání
- oprava prasklin vytmelením
- stěhování plných skříní do středu místnosti
- zakrytí nábytku
- úklid

Ceny jsou uvedeny bez škrábání. Ostatní služby naceníme u telefonické konzultace.

Na závěr prohlídky náš odborník vypočítá čas nezbytný k provedení prací, nabídne vám detailní plán malování a stanoví cenu.